český हिन्दी 中国 Dansk Deutsch English Español Francais Italiano 한국의 magyar Malaysia Nederlands Português Român slovenský Svenska Türkçe

 

A3 MAKİNELERİ İÇİN YAĞ GİDERME SOLVENTİ
VAKUM ALTINDA
GERİ DÖNÜŞÜM İLE

  

 

 

 

NEUTRALENE 1089 AM, tehlike piktogramı olmayan A3 makineleri için ilk çözücüdür. Ayrıca her türlü yağ giderme makinesinde soğuk olarak kullanılabilir, açık. NÖTRALEN 1089 AM modifiye alkoller. çözücüler A3. makine A3. yağ giderme makinesi A3. tehlike piktogramı olmayan çözücü. koku olmadan yağ giderici çözücü

NEUTRALENE® 1089 AM

MODİFİYE ALKOLLER

 

PARLAMA NOKTASI VC ISO 2719

66°C

DİSTİLASYON ARALIĞI ISO 3405

Atmosferik basınçta

182°C 190°C

Analiz raporu istek üzerine mevcuttur N ° 21/026530
DIN / EN 16.995'e göre
( LC, GC-FID )

 

Jacques Tardif     iBiotec    Tec industries         Tec investissements

Jacques P. TARDIF 

Teknik Direktör    

A3 solvent ile yağ giderme makineleri CMR (Kanserojen, Mutajen, Reprotoksik) olarak sınıflandırılmış klorlu solventler ile karşılaşılan sorunları gidermek için geliştirilmiştir.

Operatörler için her tür riski gidermek amacıyla bunlar kapalı olarak üretilmiştir. Vakum altında, nihai distilasyon noktasının yaklaşık %30 azalmasını sağlarlar ve temiz ürünlerle yağ giderme için, çözücülerin geri dönüşümünü sağlarlar.

 

A3 çözücüler 3 grupta sınıflandırılmıştır.

Hidrokarbonlar Bu ürünlerin tümü H 304 "Yutma ve solunum yollarına penetrasyon durumunda ölümcül olabilir” olarak sınıflandırılmışlardır. Çoğunlukla, H315 cilt için sınıf 2 seviyesinde tahriş edici ve H319 gözlerde ciddi tahrişe yol açar olarak sınıflandırılmış olan glikol eterler (Alkoller) ile çözücü kapasitelerini desteklemek için katkı maddesi olarak kullanılırlar.

Modifiye alkoller H 304 değildirler, ancak H 315 ve H 319 olarak sınıflandırılırlar.

Florlular Küresel ısınmayı artırma potansiyeli olan florlu gazların çevreye etkisi ile ilişkili olarak F. Gas yönetmeliği (UE 517/2014 Yönetmeliği) uyarınca geleceği belirsizdir. Bu yönetmelik “Ecocide” yasa tasarısı ile daha da sıkılaştırılacaktır.

 

İlk 2 grup ile ilişkili sağlık risklerini gidermek amacıyla, kullanıcılar, temas riski olmayacak şekilde tasarlanmış (genellikle kiralama yoluyla edinilmiş) ambalajlar kullanırlar.

 

NEUTRALENE 1089 AM Modifiye alkoller serisine ait olup, şu amaçla tasarlanmıştır:

Birinci yağ giderme çözücüsü hiçbir tehlike piktogramı yoktur

- Üst güvenlik ambalajlarının çıkarılması

- Güçlendirilmiş çözücü kapasitesi, hem sıcak hem soğukta kullanım imkanı, kullanım alanı çözücülerle klasik yağ giderme fıskiyelerinde daldırma tanklarında, hareketli veya dönen kaplarda, piezoelektrik veya manyeto-striktif jeneratörlü ultrasonik tanklarda kullanım için genişletildi, 

- Mineral yağlarda yoğunluk farkı ile yüksek dekantasyon kapasitesi.

- Dış mekanda saklamaya izin verilmektedir, bekletme söz konusu değildir, bekletme zorunluluğu iş yasası mad R 4412, ve ICPE yasasına tabidir.

 

 

Üretim, yağlama, temizleme, koruma, 
IBiotec® Tec Industries® Service
endüstriyel alanda geniş bir ürün 
yelpazesi sunmaktadır

 


  

Şayet:

 

ücretsiz numune 
teknik destek 
ürün teknik bilgisi 
güvenlik bilgi formu isterseniz

 

- Bizimle İletişime Geçiniz -

 


 

IBiotec® Tec Industries®Service  

teknik kimyasal ürün üreticisi, 
Web sitemize hoş geldiniz.

 IBiotec® Tec Industries®Service  burada : YOUTUBE